Abonelik Sistemi

Abonelik 

www.bigahaberleri.com olarak ziyaretçilerimize ve abonelerimize en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Bunun için alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli ekibimizle birlikte en güncel haberleri takip ediyoruz. 7/24 anlık haber verilerine ulaşabilmeniz için yoğun bir çalışma süreci yürütüyoruz. Bu kapsamda yeni nesil habercilik ve haber sitesi kullanım ayrıcalığına sahip olmanız için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. 

Yayın hayatımıza devam edebilmek ve abonelerimizi daha da ayrıcalıklı hale getirmek adına abonelik sistemi uyguluyoruz. Abonelik sistemimiz tek bir seçeneğe sıkıştırılmış değildir. Bu sayede herkesin tarzına, ilgisini çeken haberlere, global ya da yerel haberlere bütçelerine en uygun tarifelerle sahip olmasını sağlıyoruz. 

www.bigahaberleri.com olarak bütün haberlerimiz abonelik kapsamında değildir. Sitemizde yer alan Biga haberleri ve Çanakkale haberlerine bütün kullanıcılarımız ücretsiz olarak erişebilmektedir. Dolayısıyla Çanakkale haberleri ve ilçemizle alakalı diğer haberler dünyanın her yerindeki kullanıcılarımız için herhangi bir abonelik gereksinimine ihtiyaç olmaksızın erişime açıktır. Hem de tamamıyla.  

Sitemizde yer alan dünya haberleri ve ulusal gündem gelişmeleri ise abonelik sistemi ile okunabilmektedir. Abone olmayan kullanıcılarımız dünya haberlerine ve ülkemiz gündemine dair haberlere başlık olarak ulaşabilecekler, ilk üç paragrafını okuyabilecekler; fakat geri kalanı erişimlerine kapalı olacaktır. Bundan sonrası abonelerimizin ayrıcalıklı haber alma özelliğine aittir. 

Abonelik Sistemimiz

www.bigahaberleri.com sitemizde iki farklı abonelik sistemimiz vardır. Bunlardan ilki haftalık, aylık ve yıllık aboneliklere sahiptir. Haftalık, aylık ve yıllık abonelik sistemimizde sınırsız erişim elde edilmektedir. Abone olduğunuz süre boyunca bütün haberlerimize reklamsız olarak ulaşabilir, haber okuma keyfinizi dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.  

  • Haftalık paketimizde 1 hafta boyunca sınırsız erişim imkânı, günlük bültenler, reklamsız kullanım, özel teklifler sizleri beklemektedir.  
  • Aylık paketimizde 1 ay boyunca sınırsız erişim imkânı, günlük bültenler, reklamsız kullanım, özel teklifler sunulmaktadır.  
  • Yıllık abonelik paketimizde ise 1 yıl boyunca sınırsız erişim imkânı, günlük bültenlerden haberdar olma fırsatı, reklamsız kullanım, özel teklifler sizleri beklemektedir.  

Farklı Tercihlere Özel Abonelik Seçeneklerimiz 

Diğer abonelik sistemimiz ise Yükseltme adı altında tercihe sunulmuştur. Yükseltme abonelik sistemimiz, makale satın al mantığıyla çalışmaktadır. Bu kapsamda bronz paket, gümüş paket ve altın paket olmak üzere üç farklı abonelik paketimiz vardır. Bunlardan herhangi birisini satın alarak Premium içeriğin kilidini açabilirsiniz. Hemen paketinizi yükselterek kilitli haberlere erişim hakkı kazanabilir, bütün paketlerimizde reklamsız haber ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.  

  • Son dakika haberleri dahil bütün haberlerimize rahatlıkla ulaşabileceğiniz Yükseltme paketlerimizden ilki, bronz pakettir. Bronz paket kapsamında 25 haber okuma izni elde edersiniz. Günlük bültenleri alabilirsiniz. Reklamsız kullanım avantajı elde edersiniz ve özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.  
  • Gümüş paket kapsamında ise sizlere 50 haber okuma izni veriliyor. Bununla birlikte günlük bütenleri alabilme, reklamsız www.bigahaberleri.com kullanımı ve özel teklifler bir arada sunuluyor.  
  • Altın paketimizde içerikler en yüksek seviyeye ulaşıyor ve bu kapsamda 100 haber okuma izni, günlük bültenler, reklamsız kullanım deneyimi ve özel teklifler sunuluyoruz.  

Yükseltme paketlerimizin her birisinin kendi içerisinde farklılıkları ve ortak yönleri var. Bronzdan altına geçtikçe makale sayısı artıyor. Kullanıcılarımız istedikleri kilitli haberleri aldıkları paketten sonra rahatlıkla açabiliyorlar.  

www.bigahaberleri.com olarak amacımız, gündem, ekonomi, magazin, spor, yaşam tarzı, teknoloji gibi pek çok kategoride yerelden globale her an güncellenen, zengin haber içeriği ile hizmet vermek. Bu bakımdan Yerel haberler bütün ziyaretçilerimizin erişimine açık olurken diğer haberlerimiz abonelerimize özel sunulmaktadır. Bu sayede web sitemizin kullanım deneyimi üst seviyeye çıkarılmakta, her birisi oldukça uygun fiyatlı aboneliklerimiz siz değerli okurlarımızın tercihine sunulmaktadır. 

Tekrar Hoş Geldiniz!

Hesaba giriş yapın!

Yeni Hesap Oluştur!

Kaydolmak için aşağıdaki alanları doldurun

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?